Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Energooszczędne oświetlenie Led — znajdziesz je u Altavola Design!

2022-11-02
Energooszczędne oświetlenie Led — znajdziesz je u Altavola Design!

Wysokie rachunki za prąd to kwestia, która dotyka naszych finansów najmocniej w okresie jesienno-zimowym. Rachunki wówczas są bardzo wysokie, co niejednokrotnie może być problematyczne, zwłaszcza gdy dodatkowo mamy wiele innych, równie pilnych wydatków. Jest jednak skuteczny sposób na to, by znacznie je obniżyć i co za tym idzie, zaoszczędzić sporo gotówki — zamienienie zwykłego oświetlenia energooszczędnym, ledowym! Już dziś postaw na oświetlenie Led w pełni oszczędzające energię i zacznij realnie oszczędzać swoje pieniądze na rachunkach za energię każdego miesiąca.

Dlaczego warto podstawić na ledowe oświetlenie?

W okresie jesienno-zimowym wydajesz na rachunki za energię zbyt dużą ilość gotówki? Twój portfel jest tym obciążony? Podejmij odpowiednie kroki, by temu sprostać! Pierwszym z nich będzie zakup energooszczędnego oświetlenia. Dlaczego warto wybrać właśnie takie? Energooszczędne oświetlenie LED to doskonała propozycja z wielu powodów. Przede wszystkim mniejsze zużycie prądu. Ledowe żarówki zużywają nawet od 80% do 90% mniej energii niż zwykłe, coraz rzadziej używane klasyczne żarówki. Na plus jest również żywotność tego oświetlenia. Ledowe oświetlenie co prawda są nieco droższe niż klasyczne, stare oświetlenie, ale za to jego żywotność jest znacznie dłuższa, a ono samo jest wydajniejsze. Wszystko za sprawą tego, że ledowe energooszczędne oświetlenie nie wytwarza ciepła i nie nagrzewa się. Postaw na ledowe oświetlenie i zacznij świadomie oszczędzać swoje pieniądze każdego miesiąca. Najczęściej tak drobne zmiany przynoszą najlepsze i przede wszystkim najszybsze efekty.

Oszczędność przede wszystkim

Szacuje się, że energooszczędne oświetlenie Led jest w stanie działać nawet to 30 000 godzin pracy, natomiast standardowe oświetlenie działa raptem przez 1000-2000 godzin swojej pracy. Przeliczając te informacje na żarówki można wywnioskować, że 1 żarówka LED to od 10 do nawet 30 żarówek klasycznych! Warto zatem wydać nieco więcej pieniędzy i zacząć oszczędzać w perspektywie dłuższego okresu. Zdecyduj się więc na wymianę oświetlenia w swoim domu, bo naprawdę warto.

Najlepszej jakości oświetlenie LED tylko u Altavola Design

Przy wyborze odpowiedniego energooszczędnego, ledowego oświetlenia musimy zwrócić szczególną uwagę na jego jakość.

Wysokiej klasy produktami może pochwalić się zwłaszcza firma „Altavola Design”, znana z rozumienia potrzeb klientów i dbałości o najmniejsze detale. Polecamy zwrócenie szczególnej uwagi na lampę wiszącą od Altavola Design „Ledowe Okręgi No.3”. Przepięknie będzie prezentowała się w nowoczesnym, minimalistycznym salonie. Z kolei w kuchni fantastycznie spisze się wielozadaniowe wiszące oświetlenie „LINEA No.1” w kolorze delikatnej bieli, pasującej do każdej zabudowy kuchennej. Jeśli natomiast poszukujesz innego rodzaju oświetlenia niż lampa sufitowa, to energooszczędny kinkiet ledowy z serii VINYL będzie właśnie dla Ciebie. Przy jego świetle czytanie książki późnym wieczorem będzie przyjemnością.

pixel