Kolekcja London Loft - od łazienki, poprzez kuchnię aż do salonu

2022-07-08
Kolekcja London Loft - od łazienki, poprzez kuchnię aż do salonu

London Loft to kolekcja nowoczesnych lamp w stylu vintage z industrialnym sznytem. Nadają się one do aranżacji niemal wszystkich pomieszczeń w klimatach industrialnych w domach i mieszkaniach – od łazienki, przez kuchnię, aż po salon. Poznaj ich nietuzinkową formę, zachwyć się efektem świetlnym, jaki dają i zaaranżuj za pomocą nich wnętrze, o którym znajomi i rodzina będą wspominać przez lata.

Kolekcja London Loft

Motywem przewodnim kolekcji London Loft jest mocny industrial angielski w nowoczesnej formie. Kształty lamp inspirowane są urządzeniami, jakie można było spotkać w fabrykach i mieszkaniach robotniczych ubiegłego wieku oraz w typowych pubach angielskich. London Loft czerpie pełnymi garściami ze stylistyki vintage, dlatego produkty tej linii nie nadają się do wszystkich stylów aranżacyjnych. Jednak jeśli produkty z tej kolekcji zostaną użyte we wnętrzach typu loft oraz przekształconych przestrzeniach industrialnych – efekt będzie porażający.

Forma i efekt

Całą robotę w kolekcji London Loft robią obłe kształty lamp oraz niesamowity efekt wizualny, jakie dają wykorzystane w nich żarówki edisonowskie. Gdy świecą delikatnie, widać w nich delikatnie żarzący się żarnik. Światło z lamp London Loft jest przygaszone i delikatne, dlatego idealnie nadaje się do klimatycznej aranżacji. Ich szklane klosze dodają zaś lekkości, kontrapunktując z żelaznymi dodatkami oraz doskonale komponując się z dekoracjami vintage. W serii London Loft można znaleźć zarówno regulowane lampy wiszące, jak i żyrandole wielokloszowe, dzięki czemu każdy znajdzie w niej coś dla siebie.

Gdzie najlepiej pasują produkty z kolekcji London Loft?

Lampy z serii London Loft pasują doskonale do wnętrz w stylu industrialnym oraz loftowym. Można z powodzeniem używać ich zarówno w przestrzeniach gościnnych np. salonach, jak i w strefie prywatnej – sypialniach. Angielski rodowód sprawia zaś, że znajdą się też tacy, którzy umieszczą je w swoim pubie lub restauracji, ku uciesze gości oraz personelu. Na szczególną uwagę zasługują ich możliwości względem aranżacji świetlnej wybranych pomieszczeń. Żarówki dla kolekcji London Loft dostępne są w różnych wariantach oraz posiadają możliwość instalacji ściemniacza. W ten sposób możemy za pomocą prostej lampy wykreować niesamowity nastrój i dopasować go do samopoczucia oraz potrzeb gości i mieszkańców.

Gdzie kupić produkty z serii London Loft?

Produkty oświetleniowe serii London Loft dostępne są jedynie w sklepie internetowym polskiego producenta Altavola Design. Lampy oraz żarówki z tej linii polecane są wszystkim tym, którzy znudzeni są standardowymi akcesoriami oraz urządzeniami do wnętrz domów i mieszkań. Oprócz serii London Loft polecamy również inne dodatki w postaci stylowych mebli wzorowanych na tych z innych epok, a także nowoczesne oświetlenie, wykorzystujące energooszczędną technologię LED. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą sklepu Altavola i zachwytem nad kunsztownie wykonanymi akcesoriami i dodatkami z duszą.

pixel