Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Blog

Jak odmienić wnętrze za pomocą oświetlenia?
Sufitowe, naścienne, stołowe lub też podłogowe - to tylko niektóre z rodzajów oświetlenia, jakie stosuje się domach oraz pozostałych miejscach codziennego użytku. Za pomocą lamp, kinkietów lub też ledów możemy z powodzeniem odmienić wnętrze dowolnego pomieszczenia, nadając mu wymarzony styl i wprowadzając odpowiedni klimat. Sprawdź zatem, jak to zrobić!
Czytaj więcej
Oświetlenie na miarę sklepu i butiku - nasze eksperckie propozycje

Odpowiednio dobrane oświetlenie może znacząco wpłynąć na atmosferę całego wnętrza. Jest to szczególnie ważne w przypadku pomieszczeń komercyjnych, takich jak sklepy czy butiki. Dzięki designerskim i zarazem funkcjonalnym lampom można na dłużej zatrzymać potencjalnych klientów i wpłynąć na ich decyzje zakupowe. Poznaj nasze propozycje instalacji oświetleniowych, które świetnie sprawdzą się w sklepach i butikach!

Czytaj więcej
#Letnie inspiracje jak przygotować balkon do letniego sezonu?

Letni sezon zbliża się wielkimi krokami, dlatego warto już teraz przygotować strefę wypoczynku na swoim balkonie! Wybierz swoje ulubione gatunki kwiatów i zadbaj o dodatkowe oświetlenie całej przestrzeni. Pamiętaj też o urządzeniu kącika relaksu, sięgając po wygodne meble ogrodowe i parasol. Poznaj nasze pomysły na przygotowanie funkcjonalnego i efektownego balkonu!

Czytaj więcej
pixel