Document pixel

Komody nowoczesne

( ilość produktów: 10 )

Komoda jest niezwykle wdzięcznym meblem, który jest nie tylko bardzo funkcjonalny, ale też stanowi ciekawe zwieńczenie stylowego salonu, przedpokoju, a także sypialni. Modna komoda sprawdzi się w nowoczesnych oraz eklektycznych wnętrzach, który są najgorętszym trendem wnętrzarskim minionych, kilku lat.

Altavola oferuje zarówno komody nowoczesne jak i klasyczne, utrzymane w stylu retro. Do wykonania mebli oferowanych w naszym sklepie wykorzystano materiały najlepszej próby, dzięki czemu komody zachowują sprawność na wiele lat. Mebel może pełnić funkcję bieliźniarki, szafki pod TV czy kuchennego kredensu.

Komody drewniane

Meble wykonane z autentycznego drewna wracają do łask, dzięki nim można uzyskać bardzo ciekawy efekt stylistyczny w dowolnym pomieszczeniu. Komody drewniane dostępne w Altavola cechuje nostalgiczny, prowansalski design. Meble pokryto delikatną, przecieraną patyną, dzięki czemu wyglądają jak stylowe antyki.

Komoda drewniana ma bardzo dużo zastosowań, można ją wykorzystać w salonie, przedpokoju czy sypialni. Meble wykonano z paulowni, egzotycznego drzewa, które cechuje niezwykła lekkość i delikatna, kremowa barwa. Komody w stylu prowansalskim dodatkowo ozdobiono delikatnymi rzeźbieniami, nadającymi im jeszcze więcej uroku.

Komody do sypialni i salonu

W ofercie Altavola Design znajdziesz stylowe i nowczesne komody do salonu, które można wykorzystać do przechowywania sprzętu RTV. Dzięki nowoczesnemu designowi i dużej funkcjonalności, meble będą stanowić praktyczne i stylowe uzupełnienie wnętrza. Komody wykonano z wytrzymałego materiału, odpornego na otarcia.

U nas znajdziesz także drewniane komody do sypialni, które można wykorzystać do przechowywania bielizny czy pościeli. Utrzymane w prowansalskiej stylistyce, doskonale będą pasować do wnętrza eklektycznego oraz sypialni w stylu retro. Jako budulec do komody wykorzystano drewno z egzotycznej paulowni.

Nowoczesne komody w Altavola-Design.pl

Altavola Design odpowiada na potrzeby wymagających klientów, którzy poszukują mebli funkcjonalnych i nietuzinkowych. Oferujemy nowoczesne komody pokojowe, dzięki którym uzyskasz interesujący efekt stylistyczny w każdym wnętrzu. W katalogu sklepu znajdziesz też pozostałe meble do salonu czy sypialni.

Marka
Przedziały cenowe
Pokaż tylko