Document pixel

Żarówki Edison

( ilość produktów: 8 )

Niby żarówka to banalny przedmiot, spełniający jedynie rolę użytkową. Jednak Ty już dziś możesz mieć w swoim domu designerskie żarówki, które oferują znacznie więcej niż oświetlenie pomieszczeń. Zobacz żarówki Edison, które nie tylko rozświetlą Twoje wnętrza, ale również zrobią to w bardzo stylowy sposób!

Żarówki Edison to wyjątkowa seria tych produktów. Swoim designem nawiązują do pierwszych żarówek zaprojektowanych w XIX wieku. W naszej ofercie znajdziesz aż 7 designerskich modeli, co pozwoli Ci łatwo dobrać idealne dla siebie rozwiązanie. Dekoracyjne żarówki pasować będą do każdego wystroju wnętrza - sprawdź je i przekonaj się samemu!

Designerskie żarówki

Wybierz designerskie lampy żarówki od Altavola Design i ciesz się idealnym oświetleniem w niezwykłym stylu. Te żarówki dają niepowtarzalny efekt wizualny, szczególnie przy użyciu ściemniacza zamiast tradycyjnego wyłącznika. Ciepła barwa światła zapewni przyjemne oświetlenie w każdym pomieszczeniu Twojego domu.

Stylowe światło w każdym pomieszczeniu Twojego domu? Teraz to możliwe! Żarówki Edison łatwo dostosujesz do swoich potrzeb, płynnie ustawiając natężenie światła na żarniku na żądanym poziomie. Wystarczy zastosować ściemniacz zamiast tradycyjnego wyłącznika, aby cieszyć się światłem w wybranej formie i natężeniu.

Żarówki industrialne

Utrzymane w industrialnym stylu żarówki idealnie dopełnią każde wnętrze. Ich oszczędny w formie styl sprawi, że bez problemu pasować będą do praktycznie każdego pomieszczenia. Już teraz poznaj nasze modele żarówek industrialnych i wybierz idealne rozwiązanie dla siebie i swojego domu.

Mieszkanie wykończone w stylu industrialnym to dziś synonim wyrafinowania i doskonałego gustu jego właściciela. Choć może uderzać swoją surowością, to nie sposób oprzeć się jego wyrafinowanej elegancji. I takie właśnie są nasze dekoracyjne żarówki industrialne. Niby proste, a jednak zwracające uwagę.

Idealne żarówki dekoracyjne i ozdobne

Wszystkie żarówki od Altavola Design to produkty wyjątkowe. I nie tylko ze względu na swój niepowtarzalny wygląd, ale również dlatego że są robione ręcznie. Nie ma dwóch takich samych żarówek Edisona w naszej ofercie! Całkowicie ręczne wykonanie (łącznie z osadzeniem żarnika wewnątrz żarówki) sprawia, że te produkty są po prostu niepowtarzalne.

Seria
Typ lampy
Kolor
Barwa światła
Cena
-