Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Wymiar nowoczesności — lampy ledowe elipse

2022-05-09
Wymiar nowoczesności — lampy ledowe elipse

Lampy ledowe elipse stają się coraz powszechniejsze w projektowanych wystrojach wnętrz. Są to nowoczesne i niebanalne lampy o ciekawym kształcie, które nadają przestrzeni nieco dynamizmu i świetnie dopełniają cały wystrój wnętrza. To świeży i przebojowy wymiar nowoczesności dla projektowanych przestrzeni oraz śmiałe i pewne rozwiązania projektowe.

Dopełnienie wystroju we wnętrzach

Lampy ledowe elipse to idealne dopełnienie danego wystroju panującego we wnętrzu. Nadają one nowoczesności, a przez swój minimalizm są również uniwersalna, dzięki czemu będą pasowały do każdego rodzaju wystroju we wnętrzu. Przykładowo, lampy tego typu świetnie sprawdzą się jako oświetlenie nad stół jadalniany. Ich nieoczywisty kształt zdecydowanie sprawi, że nasza jadalnia zyska nowy wymiar nowoczesności oraz niepowtarzalny, jedyny w swoim rodzaju wygląd. Zostanie też dodatkowo bardziej doświetlona dzięki kształtowi lamp, który nie jest ograniczany np. kloszem zabierającym większość światła.

Nowoczesność w salonie

Wystrój naszego salonu to niesamowicie ważna kwestia, ponieważ jest on pewnego rodzaju wizytówką naszego domu. To właśnie w salonie przyjmujemy naszych gości. Powinniśmy zatem zadbać o jego wygląd i wprowadzić do niego nieco nowoczesnej świeżości. Dobrym sposobem na zaprojektowanie odpowiednio przestrzeni salonu jest postawienie na nowoczesny minimalizm we wnętrzu. Wprowadzić go można przede wszystkim za pomocą nietypowych lamp — w kształcie elipsy, które wprowadzą do projektowanego wnętrza nieco dynamiczności i zdecydowany, nowy wymiar nowoczesności.

Gabinet z nowym wymiarem stylu nowoczesnego

Lampy w tym nieoczywistym, niecodziennym kształcie również świetnie sprawdzą się w naszym gabinecie, nadając mu nowego, ciekawego wyglądu i stylu. Lampy elipse potrafią wprowadzić modernistyczny i nowoczesny styl, który przypadnie do gustu każdemu przez swój uniwersalny wygląd i bryłę tych lamp. Niebanalne oświetlenie to podstawa każdego dobrze zaprojektowanego wnętrza. Nasze biuro powinno być nowoczesne, ale przy tym przytulne i funkcjonalne. Zapewnić to może przede wszystkim wyżej wspomniane oświetlenie.

Zagospodarowanie sypialni

Ledowe lampy elipse znajdą też swoje zastosowanie w naszej sypialni. Będą świetnie się prezentowały w jasnych, przestronnych przestrzeniach. Biały kolor ścian zdecydowanie podkreśli piękno lamp w takim kształcie, ponieważ jako kolor uniwersalny nie będzie z lampami konkurował w kwestii wyglądu całości sypialni, tylko uwydatni ich wyjątkowe, naturalne piękno. Lampy tego typu również dobrze jest łączyć z minimalistycznymi dodatkami w stylu boho. W jasne drewno, wiklinę, szkło i delikatne kolory świetnie wpasuje się lampa w takim niecodziennym kształcie. Również w rustykalnym wnętrzu się odnajdzie. Zdecydowana cegła i ciemny dąb tylko podkreślą nowoczesne lampy elipse. Istnieje wiele możliwości zagospodarowania sypialni przy pomocą wcześniej wspomnianego oświetlenia. Dobór wystroju przestrzeni zależy już tylko i wyłącznie od naszego gustu i upodobań.

pixel