Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Blog

Wiosenne ożywienie wnętrz — jakie kolory i wzory inspirowane przyrodą wybrać do swojego domu?

Co roku z utęsknieniem czekamy na pierwsze oznaki wiosny. Dłuższe dni i wyższe temperatury wyzwalają w nas nową energię, która zachęca do wprowadzania zmian szczególnie w najbliższym otoczeniu, czyli naszym domu. Zmiana aranżacji to nie tylko odświeżenie przestrzeni zmęczonej zimowym okresem, ale także wprowadzenie nowych kolorów i energii, które wyzwolą motywację do codziennych aktywności. Jak wraz z nadejściem wiosny ożywić wnętrza? Sprawdź jakie kolory i wzory inspirowane przyrodą wybrać do swojego domu!

Czytaj więcej
Pomysły na oświetlenie tarasu i ogrodu — stwórz nastrojowe i przytulne przestrzenie na zewnątrz

Zbliża się lato, a wraz z nim możliwość spędzania większej ilości czasu na dworze. Wraz ze wzrostem temperatur taras lub ogród staje się przedłużeniem naszego domu, na który przenosimy większość aktywności, spędzanych dotąd w czterech ścianach. Dobrze zagospodarowany taras pozwala nam na swobodną zabawę z dziećmi, relaks czy nawet pracę, które nie muszą się kończyć wraz z zachodem słońca. Dzięki odpowiedniemu oświetleniu możemy cieszyć się długimi, romantycznymi wieczorami na świeżym powietrzu przez co najmniej kilka miesięcy. Jak za pomocą odpowiedniego oświetlenia stworzyć nastrojową i przytulną przestrzeń na tarasie lub ogrodzie? Sprawdź nasze inspiracje!

Czytaj więcej
#Wiosenne porządki — jak odmienić swoją sypialnię na nowy, świeży wygląd
Społeczeństwo dzieli się na tych, którzy z utęsknieniem czekają na wiosnę i zbliżające się wraz z nią wiosenne porządki oraz na tych, którzy traktują ten czas jako niezbyt przyjemny obowiązek i proces uporządkowania przestrzeni najchętniej oddaliby komuś innemu. Niezależnie od tego, do której grupy należymy, możemy sobie ułatwić ten czas, przygotowując dobry plan gwarantujący sukces. Dzisiaj zaczniemy od sypialni i spróbujemy odmienić jej wnętrze, aby zyskała nowy, świeży wygląd. Sprawdź jakie porady przygotowaliśmy w kolejnej odsłonie #wiosennych porządków!
Czytaj więcej
Wiosenne inspiracje — co zmienić w wystroju wnętrza, nie zmieniając zbyt wiele?

Słońce świeci coraz mocniej, a krajobraz za oknem zmienia się z dnia na dzień. Drzewa zaczynają się zielenić, pojawiają się pierwsze kwiaty, a ptaki ćwierkają coraz głośniej – to już wiosna. Budząca się do życia przyroda budzi w nas drzemiące jeszcze pokłady energii i zachęca do działania. To idealny czas na wiosenne porządki oraz odświeżenie swojego mieszkania. Jak zmienić wystrój wnętrza wprowadzając niewielki zmiany?

Czytaj więcej
pixel