Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Meble dziecięce

( ilość produktów: 7 )

Urządzanie pokoju dziecięcego może być prawdziwą przyjemnością, szczególnie jeśli skorzystasz z oferty Altavola Design. W naszym sklepie znajdziesz kolorowe i praktyczne mebelki dla najmłodszych, które zamienią każdy pokój w bajkowa krainę. Każdy produkt został zaprojektowany z największą dbałością o detale.

Nasze meble dziecięce doskonale sprawdzą się też do urządzenia kącika dla dziecka w restauracji czy innym, publicznym miejscu. Każdy produkt wykonano z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, metalu lub drewna. W naszej ofercie znajdziesz również wspaniałe dekoracje, przeznaczone do pokoju dziecięcego.

Krzesełka i siedziska

Altavola to najlepsze miejsce na zakup stylowych i wygodnych mebli do nowoczesnego domu. Nasza oferta obejmuje też mebelki dziecięce, wygodne krzesełka w różnych barwach, stoliki w kształcie zwierząt i wygodne siedziska. Nasze mebelki polecają się nie tylko do pokoju dziecka, stworzysz z nimi też kącik zabaw np. w restauracji.

Nasze stoliki oraz siedziska zaprojektowano z myślą o najmłodszych użytkownikach, każdy model dostępny jest w pięciu wariantach kolorystycznych. Do wytworzenia mebelków wykorzystano tworzywo sztuczne wysokiej próby, dzięki czemu nasze stoliki i siedziska można trzymać również w przydomowym ogrodzie.

Dekoracje do pokoju dziecięcego w Altavola-Design.pl

Oferujemy także ciekawe dekoracje przeznaczone do pokoju dziecięcego, wykonane z wysokiej jakości drzewa olchowego. Ozdoby można zostawić w postaci surowej, lub też pokryć kolorową bejcą czy lakierem. Oferujemy wzory w wielu ciekawych kształtach, m.in. gwiazd, postaci zwierząt czy domków. Zapraszamy do zakupów!

Kolor
Przedziały cenowe
pixel