Document pixel

Nowoczesne Stołki

( ilość produktów: 58 )

Stołki stanowią ważny element wyposażenia kuchni, tak jak krzesła są nieodłącznym elementem aranżacji jadalni. Mimo, że obecne są w naszych kuchniach od bardzo dawna, to jednak teraz skupiamy na nich wyjątkową uwagę. Odpowiednio dobrane stołki umiejętnie połączą funkcje użytkowe i dekoracyjne.

Stołki w wydaniu klasycznym idealnie wzbogacą aranżację kuchni o charakterze tradycyjnym. Te w wydaniu kolorowym, wykonane z plastiku lub metalu będą świetnym uzupełnieniem kuchni nowoczesnej lub industrialnej. W naszej ofercie można znaleźć wysokiej jakości stołki w rozmaitym wydaniu. Oferujemy modele klasyczne i awangardowe, wykonane z drewna, metalu lub tworzywa sztucznego. Bogata gama kolorystyczna oraz różnorodność form sprawiają, że każdy Klient znajdzie u nas coś dla siebie.

Stołki barowe

Stołki barowe na dobre wkroczyły do naszych kuchni i rozgościły się przy kuchennych wyspach. Stały się ważnym elementem aranżacji nowoczesnych domów i mieszkań, w których śniadanie i poranną kawę zjada i wypija się właśnie w kuchni. Stołki barowe doskonale sprawdzają się także podczas różnego rodzaju przyjęć domowych. 

Oryginalne i efektowne stołki barowe potrafią "zrobić" całe wnętrze. Nie tylko dodają kuchni smaczku, ale także przełamują monotonię w aranżacji. Przy niewielkim wysiłku, wprowadzają do wnętrza akcent nowoczesności - stylu, który od wielu już sezonów cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Stołki barowe poza tym, że są modne, są przy okazji bardzo praktyczne. Stanowią ciekawą alternatywę dla tradycyjnych krzeseł. Dzięki nim wzniesiesz się na wyższy poziom.

Taborety kuchenne

W kuchniach, w których zwykłe krzesła nie do końca się sprawdzają a dla efektownych stołków barowych nie ma miejsca, idealnym rozwiązaniem będą taborety. Meble te szczególnie dobrze odnajdują się we wnętrzach o niedużym metrażu. Odpowiednio dobrane, mogą być bardzo funkcjonalne i użyteczne, a jednocześnie stanowić wspaniałą ozdobę kuchni.

Współczesne taborety to nie tylko te wykonane z drewna. To także piękne modele z tworzywa sztucznego lub metalu. Mimo, iż wyglądają niepozornie, drzemie w nich ogromna moc. Taborety ułatwiają codzienne funkcjonowanie. Świetnie sprawdzają się podczas przygotowywania posiłków, jak również w trakcie rodzinnych biesiad. Fantastycznie dopełniają wyposażenie kuchni i sprawiają, że wnętrze staje się kompletne. Kolejnym atutem jest to, że możemy taki taboret schować pod stoł jadalniany.

Niepowtarzalne stołki i taborety w ofercie Altavola-Design.pl

Oferowane przez Altavola Design taborety i stołki barowe to wysokiej jakości produkty, które bez wątpienia cieszą oko. Nasze meble odznaczają się ponadprzeciętną wygodą oraz stabilnością. Ich nietuzinkowe wzornictwo wspaniale urozmaici wygląd każdej kuchni. W naszym asortymencie można znaleźć stołki i taborety w różnych stylach, kolorach i kształtach. Proponujemy zarówno modele klasyczne i eleganckie, jak również bardzo nowoczesne. Wszystkie zachwycają czystością formy i doskonałą jakością wykonania.

Marka
Kolor
Przedziały cenowe
Pokaż tylko