Document pixel

Nowoczesne półki i regały

( ilość produktów: 79 )

Masz dużo książek i pragniesz odpowiednio je wyeksponować? A może po prostu potrzebujesz miejsca do wyeksponowania bibelotów? W takim przypadku koniecznie sprawdź regały na książki, dostępne w ofercie Altavola. Dzięki nim nudna biblioteczka zmieni się w designerski dodatek, który urozmaici całe wnętrze.

Doskonałą ozdobą pustej ściany będzie okrągły regał na książki, wykonany z metalu oraz jasnego drewna. Miłośnicy klasyki mogą wybrać drewniane regały z większą ilością półek, idealne dla właścicieli większej ilości książek. Zawieszana półka może też pełnić funkcję kwietnika, dzięki kwiatom każdy pokój nabierz świeżości.

Nowoczesne półki na książki

Urządzając własny kąt warto pomyśleć o odpowiednim miejscu do eksponowania książek i bibelotów. Idealnie nadadzą się do tego nowoczesne półki na książki, dostępne w ofercie Altavola Design. Zapomnij o nudnych regałach ze sklejki, postaw na wysokiej jakości materiały, z których wykonano półki o ciekawych kształtach.

Miłośnikom minimalizmu we wnętrzach spodoba się z pewnością półka na książki Conceal, wykonana z wysokiej jakości stali. Dyskretnie przymocowana do ściany jest praktycznie niewidoczna, dzięki czemu przedmioty na niej ułożone wyglądają jakby szybowały w powietrzu! Półka idealnie się sprawdzi w salonie lub pokoju nastolatka.

Biblioteczki wiszące i stojące

Każdy mol książkowy pragnie, aby jego ukochane tomy były odpowiednio przechowywane. Nic nie nada się do tego lepiej niż nowoczesne biblioteczki dostępne w katalogu Altavola Design. Z naszymi produktami nie tylko odpowiednio usystematyzujesz swoją kolekcję książek, ale też dodasz wnętrzu niepowtarzalnego charakteru.

Biblioteczka Libra dostępna jest w 4 kolorach – czerwonym, szarym, białym i czarnym. Mebel przeznaczony jest do zawieszenia na ścianie, jednak dobrze prezentuje się też ustawiony na podłodze. Regał wykonany jest z blachy krytej lakierem, jest wytrzymały i ma bardzo nowoczesny fason. Sprawdzi się też do przechowywania bibelotów.

Nowoczesne półki i regały w Altavola-Design.pl

W Altavola Design znajdziesz regały, biblioteczki i półki na książki wykonane z najlepszych materiałów, zaprojektowane według najmowych trendów wnętrzarskich. Dzięki naszym produktom zyskasz nie tylko miejsce do przechowywania książek, ale też ciekawy mebel, który skutecznie urozmaici wnętrze każdego mieszkania.

Marka
Kolor
Przedziały cenowe
Pokaż tylko