Szafki wiszące - nowoczesne i designerskie

( ilość produktów: 2 )

Urządzając dom warto pamiętać o jak największej liczbie miejsc do przechowywania, dzięki czemu znacznie łatwiej jest zachować porządek. W tej roli doskonale sprawdzą się stylowe szafki wiszące, których duży wybór znajdziesz w Altavola Design. Nasze meble cechuje bardzo duża wytrzymałość i nowoczesny design.

Oferujemy zarówno szafki z drzwiczkami zakrytymi, jak i witryny, te drugie doskonale nadadzą się do przechowywania ozdobnych bibelotów. Meble utrzymane są w stylistyce retro, pasującej do klasycznych oraz eklektycznych wnętrz. Każda szafka wisząca została wykonana z wytrzymałych materiałów najlepszej jakości.

Nowoczesne szafki wiszące w Altavola-Design.pl

W Altavola Design dokładamy wszelkich starań, aby prezentować swoim klientom wysokiej jakości meble, cechujące się nietuzinkową stylistyką. U nas znajdziesz zarówno nowoczesne szafki pokojowe wiszące, jak i bardziej klasyczne meble, nawiązujące do dawnych rozwiązań wnętrzarskich. Zapraszamy do zakupów!

Robiąc zakupy w naszym sklepie masz pewność, że nowy mebel będzie służył przez wiele lat, bowiem każdy produkt wykonano z wysokiej jakości materiałów. Szafki wiszące dostępne są w wersji z oszklonymi drzwiczkami oraz tradycyjnymi, drewnianymi. Poszczególne modele ozdobiono ciekawymi ornamentami z aluminium.

pixel