Donice / osłonki

( ilość produktów: 17 )

W przypadku kwiatów liczy się nie tylko ich piękny wygląd, ale też estetyczna oprawa. W dzisiejszych czasach jest w tym zakresie naprawdę wielkie pole do popisu, gdyż w użyciu znajdują się nawet najfantastyczniejsze rozwiązania. Wiele z nich – oryginalnych donic i osłonek – można znaleźć w naszym sklepie.

Każdy z naszych Klientów może zdecydować, czy chce mieć kwiaty w doniczkach i osłonkach w klasycznym wydaniu, rustykalnym, czy może na wskroś nowoczesnym. Wierzymy, że mnogość naszych doskonałych propozycji ułatwi wybranie najodpowiedniejszych wariantów dla domowych i przydomowych kwiatów.

Donice Vintage

Niezwykle klimatyczne donice vintage to propozycja dla miłośników stylu romantycznego, którzy lubią nostalgię i przedmioty z duszą. Wybór naszych osłonek vintage zachwyci nawet najbardziej wymagające osoby, zwłaszcza że produkty te mają bardzo różne formy, także bardzo nietypowe. 

Proponowane przez nas donice vintage to bardzo dobre propozycje dla różnych miejsc. Nasze donice mogą znaleźć się w różnych miejscach – na podłogach, parapetach i blatach, a także na zewnątrz. Fakt, że są wykonane z wytrzymałych materiałów, gwarantuje ich wysoką odporność na niekorzystne czynniki.

Osłonki rustykalne Vintage

Znajdujące się w naszej ofercie osłonki vintage to propozycje idealne dla wszystkich romantyków. Nie tylko są one piękne, ale też dostępne w różnych formach. Proponujemy fantastyczne skrzynki, które są najbardziej klasyczną propozycją, ale też tak wyszukane osłonki, jak… garnki na kwiatki.

Zdobione z wielką precyzją, wykonane z doskonałych gatunkowo materiałów, osłonki vintage z naszego sklepu muszą zachwycić wszystkich, nawet osoby, które nie są miłośnikami tego stylu. Można je z łatwością wpasować w różne aranżacje oraz umieszczać w przeróżnych miejscach.

Kwietniki rustykalne

Bogato zdobione, mające wyszukane formy kwietniki z metalu, utrzymane w stylu rustykalnym, to ukłon w stronę wszystkich Klientów tęskniących za przeszłością. Są to niezwykle klimatyczne przedmioty, uszlachetniające każde otoczenie, w jakim się znajdą, a także zwyczajnie niezwykle piękne.

Każdy kwiatek umieszczony w pięknym kwietniku w mig staje się fantastyczną ozdobą, tym lepszą, że naturalną, a więc doskonalszą od wytworu z tworzywa. Dzięki naszym wyjątkowym kwietnikom można zapewnić kwiatom niepowtarzalną oprawę i sprawić, że wszystkie będą prezentować się przepięknie.

Szeroki wybór donic i osłonek vintage w Altavola Design

Donice vintage i utrzymane w tym stylu, szalenie romantyczne osłonki na doniczki, są obecnie bardzo modne. Klimatyczne skrzynki, przepiękne filiżanki, nietypowe osłonki w formie garnków czy misterne kwietniki – to tylko niektóre z propozycji, jakie można znaleźć w Altavola Design. Zachęcamy do zapoznania się z naszym niezwykłym asortymentem.  

Pokaż tylko
Cena
-
pixel