Document pixel

Leżanki

( ilość produktów: 1 )

Żaden mebel nie nadaje się lepiej na leniwy wieczór przed telewizorem niż szezlong. W Altavola Design znajdziesz najciekawsze modele nowoczesnych leżanek, które doskonale uzupełnią stylowe wnętrze. Mebel ten jest odpowiednio wyprofilowany, dzięki czemu można wygodnie w nim odpoczywać w pozycji półleżącej. 

Potrzebna jest Ci leżanka do salonu, sypialni lub gabinetu? Wybierz jeden z wielu modeli dostępnych w naszym sklepie. Model Cascara osadzono na wytrzymałym stelażu o eleganckich, chromowanych nóżkach i obciągnięto tapicerką skórzaną, dostępną w dwóch kolorach. Szezlong polecany jest do wnętrz industrialnych i eklektycznych.

Nowoczesne leżanki do salonu w Altavola-Design.pl

Ostatnimi laty panuje moda na łączenie nowoczesnych mebli z antykami, dzięki czemu można uzyskać ciekawą stylistykę eklektyczną. W Altavola Design oferujemy wygodne i nowoczesne leżanki, obok których nikt nie przejdzie obojętnie. Każdy model zaprojektowano z dbałością o detale, wykorzystując materiały najlepszego gatunku. 

Szczególnie polecamy leżankę LC4, której pierwowzór został zaprojektowany przez La Corbusiera na początku XX wieku. Szezlong osadzony jest na wytrzymałym, metalowym stelażu, a do pokrycia tapicerki wykorzystano skórę naturalną, dostępną w różnych barwach. Dzięki leżance LC4 każdy salon nabierze wyrazu.