Classic Blue – lampy w kolorze roku Pantone 2020

2020-05-29
Classic Blue – lampy w kolorze roku Pantone 2020
Kolor roku 2020 wybrany przez Instytut Pantone to Classic Blue. Instytut ten od blisko 20 lat wyznacza kolorystyczne trendy. Kieruje się przy tym analizą mody, panującej m.in. w kulturze i lifestyle’u. Classic Blue to klasyczny niebieski odcień, symbolizujący spokój, pewność siebie i pragnienie stabilizacji – cechy, których tak bardzo potrzeba w niestabilnych czasach. Niech nie zabraknie go również we wnętrzach! Oto wybrane lampy w kolorze Classic Blue.

Lampa wisząca w kolorze Classic Blue w rustykalno-nowoczesnym stylu

Eksperci Pantone stwierdzili, że Classic Blue to ponadczasowy odcień, wpisujący się w wiele stylów i aranżacji. Z pewnością lampa w kolorze roku 2020, będzie zdobić wnętrza Twojego mieszkania – nie tylko przez najbliższy rok, ale znacznie dłużej. Wspaniale prezentuje się lampa wisząca London Loft od Altavola Design. Łączy nutkę stylu rustykalnego z nowoczesnym. Klosz w kolorze Classic Blue idealnie komponuje się z modną żarówką Edison. Uniwersalność modelu sprawia, że lampa będzie podkreślać wnętrza salonów, kuchni, pokojów, korytarzy, pubów, restauracji i biur. A jego niebieski kolor wprowadzi do wnętrz błogi nastrój.

LONDON LOFT NO. 3 BL – LAMPA WISZĄCA

Żyrandol w kolorze roku 2020 – Classic Blue

Classic Blue to barwa wprowadzająca ukojenie, ciszę i wewnętrzny spokój. Przypomina odcień bezkresnego nieba, w które można beztrosko wpatrywać się godzinami. Zaprasza tym samym do chwil relaksu oraz poszerzania horyzontów i snucia śmiałych planów na przyszłość. Niech zachęci Cię do tego żyrandol w kolorze Classic Blue od Altavola Design. Tworzą go cztery rozmieszczone na różnej wysokości klosze w stylu loftowym i żarówkami vintage. Całość tworzy przytulny klimat, sprzyjający marzycielskim rozmyślaniom w domowym zaciszu.

LONDON LOFT NO. 6 CO4 - żyrandol

Oryginalna lampa w kolorze Classic Blue

Wybrany przez Pantone kolor roku 2020 – Classic Blue – to również barwa mająca wyznaczać trwałe życiowe fundamenty. Szczególnie teraz – w niepewnych czasach, zdominowanych przez najnowsze technologie. Powrót do natury i sielskości staje się dla wielu osób priorytetem, a namiastką tego jest otoczenie się odcieniem Classic Blue. Lampy w tym kolorze wniosą spokój do wnętrza Twojego domu. Jeśli lubisz niebanalne połączenia, sięgnij po taki model od Altavola Desing – jak lampa wisząca London Loft. Jest ona połączeniem klasycznego niebieskiego ze stłumionym złotym odcieniem. Całość prezentuje się zarazem elegancko i nowocześnie oraz wpisze się w różne aranżacje – loftowe, nowoczesne, klasyczne czy glamour.

LONDON LOFT NO. 5 AB - LAMPA WISZĄCA

Lampa w stylu glamour w kolorze Classic Blue

Jeśli lubisz subtelne a zarazem stylowe połączenia, sięgnij po lampę wiszącą Mademoiselle od Altavola Design. Kompilacja szkła i metalu z kolorem mosiądzu i delikatnym Classic Blue, tworzy finezyjne połączenie, którego pozazdrości Ci niejeden gość. Lampa wprowadza do wnętrz nutkę lekkości a jednocześnie ma w sobie coś wyrafinowanego. Zastosowany w niej kolor roku 2020 w zestawieniu z rose gold, przywołuje widok zachodzącego letniego słońca na bezchmurnym niebie. Taka barwa z pewnością wprowadzi do wnętrz nutkę romantyzmu.

Lampa wisząca MADEMOISELLE niebieska

Classic Blue to kolor pełen ukojenia i nadziei, których tak bardzo potrzeba w niepewnych czasach. Wprowadź go do swojego domu w różnych akcentach, w tym klimatycznych lampach, wprowadzających sielski nastrój.
pixel