Drobiazgi idealne jako upominek do nowego mieszkania

2021-01-29
Drobiazgi idealne jako upominek do nowego mieszkania

Nowe mieszkanie to dla wielu nowy rozdział w życiu. Zadbaj o to, by stać się jego częścią. Warto podarować jakiś drobiazg, który na stałe wpisze się w aranżację czterech kątów. Oto nasze propozycje.

 

Wazon ceramiczny

 

Wazon, prędzej czy później, przyda się w każdym domu, wszak nie wiadomo kiedy trafi się okazja na bukiet. Warto go później odpowiednio wyeksponować, najlepiej wykorzystując do tego stylowy wazon ceramiczny. A jest ich co niemiara, w różnych stylach: glamour, loft, a może skandynawski… Dobierz go do aranżacji mieszkania i upodobań osoby, którą chcesz obdarować, a na pewno sprawisz jej ogromną radość. Taki wazon już sam w sobie będzie ozdobą, nawet bez kwiatów.

 

 

 

 

 

Dekoracyjne drzewo

 

Dekoracje to często ten element wystroju, o którym wiele osób zapomina. Zakup nowego mieszkania lub domu to doskonały czas, by podarować komuś dekoracyjne drobiazgi, które nie tylko będą wspaniałą ozdobą, ale również pamiątką, na którą domownicy będą spoglądać z sentymentem. Co wybrać? Pięknie prezentuje się np. dekoracyjna figurka w kształcie drzewa. Znakomicie wpisze się w przeróżne wnętrza – od klasycznych, poprzez skandynawskie, aż po nowoczesne, industrialne aranżacje.