Eclipse — idealna lampa do Twojej kuchni

2023-03-18
Eclipse — idealna lampa do Twojej kuchni

Linia lamp Eclipse to niepowtarzalna kolekcja, która łączy w sobie trzy najważniejsze kwestie: styl, elegancję i nowoczesność. To ledowe oświetlenie, które doskonale dopełni wystrój Twojej kuchni i będzie do niej bardzo pasowało. Czy warto zatem postawić na lampy Eclipse i umieścić je w swoim sercu domu? Zapraszamy, przekonaj się, że to wręcz idealny wybór do Twojej kuchni!

Niepowtarzalny design lampy Eclipse

Oświetlenie Eclipse to wysokiej jakości sufitowe lampy ledowe, których design został zaprojektowany tak, aby spełniały oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Jest to produkt wielozadaniowy. Geometryczny, subtelny wygląd lamp zdecydowanie podkreśli kuchnię i nada jej niepowtarzalnego, wyjątkowego wyrazu oraz trójwymiarowości. Są to lampy nowoczesne, które przede wszystkim sprawdzą się w minimalistycznej kuchni w stylu glamour, ale z pewnością fenomenalnie odnajdą się również w innych stylach tego pomieszczenia. Warto również wspomnieć, że lampy posiadają abażury, które wykonane zostały ze szkła akrylowego. To one są źródłem światła — zastosowane delikatne wzory oraz użyta technologia sprawiają, że lampy Eclipse świecą całą swoją powierzchnią, dokładnie doświetlając każdy zakamarek pomieszczenia, w którym się znajdują. Eclipse to produkt, który w doskonałej cenie zakupić można w sklepie Altavola Design. Znajdziemy tam aż trzy rodzaje tych lamp: „Lampa ledowa Eclipse No.1 Altavola Design”, wyjątkowa „Lampa ledowa Eclipse No.2 Altavola Design” oraz posiadająca aż 3 źródła światła „Lampa ledowa Eclipse No.3 Altavola Design”.

Złoty kolor luksusu

Lampy Eclipse od Altavola Design posiadają ciekawy i wyjątkowy, złoty kolor. Jest to odcień nawiązujący do szlachetnego, delikatnie przybrudzonego, nieco starego złota. Lampy pod kątem kolorystycznym są nad wyraz uniwersalne i z łatwością dopasują się do innych równie uniwersalnych dodatków w kuchni.

Dlaczego akurat lampy ledowe?

Czemu warto postawić na lampy ledowe w swojej kuchni? Przede wszystkim przez energooszczędność. Oświetlenie LED jest w stanie zużyć nawet o 90% mniej energii niż oświetlenie z klasycznymi, zwykłymi żarówkami. Warto też nadmienić, że kuchnia jest pomieszczeniem w mieszkaniu, z którego bardzo często się korzysta i w którym non stop świeci się światło. To istne serce domu. Dlatego też lampy Led będą lepszym wyborem, ponieważ w perspektywie dłuższego korzystania dużo bardziej oszczędzają energię niż klasyczne oświetlenie, co przekłada się również na niższe rachunki za prąd. Postaw więc na lampy Eclipse już teraz, które są w pełni LED!

Wielozadaniowość lamp Eclipse w kuchni

Lampy Eclipse od Altavola Design mają wiele zastosowań. Jest to oświetlenie wielozadaniowe, które niezawodnie spisze się podczas przygotowywania przeróżnych dań i używania kuchni w sposób „roboczy”, ale też podczas długich rozmów z ukochaną osobą, podczas celebracji chwili przy klimatycznym świetle. Lampy spiszą też np. jako oświetlenie nad stół kuchenny, przy którym dzięki lampom Eclipse celebrowanie wspólnego posiłku z najbliższymi będzie jeszcze większą przyjemnością.

pixel