Let it shine — ledowe okręgi hit 2021 roku!

2021-11-08
Let it shine — ledowe okręgi hit 2021 roku!

Nowoczesność na stałe zagościła w naszych wnętrzach, wysyłając do lamusa popularne niegdyś żyrandole z kryształami oraz szklane plafony. Designerskim hitem 2021 roku są ledowe okręgi – proste, niezwykle efektowne i eleganckie lampy, obok których nikt nie przejdzie obojętnie.

Technologia LED – przyszłość wygląda pięknie

Dzięki dumnie kroczącej przez sklepy elektryczne technologii LED przestaliśmy być uzależnieni od standardowych żarówek, które bardzo często narzucały kształt i formę większości lamp. Obecnie jednak nic nie trzyma nas w ryzach i jedyną granicą jest nasza wyobraźnia. Podświetlenie sufitu podwieszanego za pomocą taśmy LED? Proszę bardzo! Żyrandol w formie okręgu lub figury geometrycznej? Nie ma problemu! Z technologią LED nasze życie i mieszkania stają się po prostu piękniejsze!

Okręgi ledowe – kreuj atmosferę, doświetlaj wnętrza!

Dobre lampy i żyrandole są w stanie nie tylko odpowiednio doświetlić pożądane przez nas wnętrze. Np. w celach użytkowych, ale również wyciągnąć z niego skrywane pokłady klimatu. Okręgi ledowe nadają się do tego wyśmienicie, gdyż już ich sama forma wpływa na rozchodzenie się światła po pomieszczeniu. Co więcej, nawet po zgaszeniu oświetlenia mogą pełnić rolę detalu estetycznego, wpisującego się w naszą nowoczesną aranżację. Na rynku istnieje ogromny wybór okręgów ledowych, zróżnicowanych pod względem wielkości, ilości elementów czy też sposobów zamocowania okręgu do reszty lampy. Urządzenia oświetleniowe tego typu nadają się doskonale zarówno do sypialni, kuchni, jak i łazienek czy salonów.

Najlepsze ledowe okręgi marki Altavola Design

Największy wybór lamp w formie okręgów LED możemy znaleźć m.in. na stronie producenta Altavola Design znanego z niezwykle ekskluzywnych produktów oświetleniowych. Na szczególną uwagę zasługuje kilka niezwykle wyrafinowanych i gustownych modeli. Ich kościec stanowi energooszczędna technologia SMD LED. Wszystkie z wymienionych lamp objęte są trzyletnią gwarancją producenta, a także możliwością serwisu pogwarancyjnego.

Lampa wisząca Ledowe okręgi No.1

Standardowa lampa w formie białego okręgu LED. Przykuwa wzrok swoją geometryczną prostotą i może pełnić rolę ozdoby pomieszczenia również w dzień. Aluminiowo-silikonowy okrąg świeci mocnym i bardzo naturalnym światłem, dobrze doświetlając wnętrze.

https://altavola-design.pl/product-pol-15057-Lampa-wiszaca-Ledowe-okregi-No-1-X-100cm-in-3k-biala-sciemnialna-Altavola-Design.html?rec=102850206

Altavola Design: Lampa wisząca Ledowe Okręgi no. 8

Nie jeden, lecz sześć okręgów, na dodatek powieszonych w pionie! Lampa w kapitalny sposób może stanowić zarówno sufitową, jak i ścienną ozdobę przykuwającą wzrok gości. Szczególnie polecana w salonach i łazienkach, gdzie istnieje zdecydowanie większe zapotrzebowanie na światło.

https://altavola-design.pl/product-pol-6269-Altavola-Design-Lampa-wiszaca-Ledowe-Okregi-no-8-czarna-180-cm-in-3k.html?query_id=2

Plafon Ledowe Okręgi 7 biała out 4k Altavola Design

To prawdziwy mocarz wśród lamp ledowych. Siedem okręgów przyczepionych w poziomie do przysufitowego panelu oświetli należycie każdą przestrzeń. Od salonu w mieszkaniu, po hol w hotelu czy restauracji. Lampa robi piorunujące wrażenie i doskonale wpisuje się w nowoczesny klucz aranżacyjny.

https://altavola-design.pl/product-pol-6808-Plafon-Ledowe-Okregi-7-biala-out-4k-Altavola-Design.html
Pokaż więcej wpisów z Listopad 2021
pixel