Szkło i metal - nowoczesne biurka do twojego biura

2018-05-21
Szkło i metal - nowoczesne biurka do twojego biura

Nowoczesne biurko to niezbędny mebel w każdym minimalistycznym biurze. Biurka szklane i biurka metalowe są świetnym dodatkiem w wnętrzach w stylu industrialnym. Poniżej modele biurek, które będą pasować do loftowej aranżacji Twojego biura.

Biurko szklane DEAL

Aby zagospodarować wnętrze modne i zarazem ergonomiczne, warto zainwestować w wysokiej jakości biurko komputerowe wykonane ze szkła, jak nasze biurko DEAL. Dlaczego? Meble szklane są bardzo lekkie optycznie i idealnie wpisują się w trend modern industrial. Wszędzie, gdzie się znajdą, wprowadzają do wnętrza szyk i elegancję. Biurko szklane zatem jest doskonałym elementem aranżacji, bo dodaje blasku i więcej światła w każdym pomieszczeniu. Doskonale sprawdzi się w dużych i mniejszych przestrzeniach biurowych.

Biurko komputerowe ze szkła jest świetną alternatywą dla biurka drewnianego w biurze oraz pomysłem na ożywienie nudnego i sztampowego wnętrza firmy. Bez obaw, że szklany blat może być niestabilny i nieodporny na zabrudzenia. Warto wybrać biurko komputerowe, którego blat jest zrobiony z białego, hartowanego szkła, bo jest łatwe w utrzymaniu czystości i doskonale pasuje do aranżacji minimalistycznych, takie jak biurko DEAL. Szczególnie zwraca uwagę chromowana podstawa tego mebla o nietuzinkowej formie.

Biurko komputerowe DEAL to mebel, który oprócz walorów estetycznych, ma także wiele walorów użytkowych – doskonale sprawdzi się w pokoju pracownika, w gabinecie szefa lub w sali konferencyjnej.

Klasyczna stylistyka, efektowne zestawienie metalu i szkła oraz nieskazitelny połysk – te wszystkie elementy tego mebla dodają charakteru każdej industrialnej aranżacji.

Biurko narożne BIG DEAL

Biurko, które będzie kropką nad „i” w pomieszczeniu biurowym w stylistyce loftu to BIG DEAL. Chromowana metalowa konstrukcja w kształcie litery Z przyciąga uwagę swoją oryginalnością. Mebel jest bardzo stabilny i wytrzymały. Szkło w połączeniu z metalem tworzy unikalny design, który idealnie pasuje do wnętrz gabinetowych. Duża przestrzeń robocza biurka pozwala na postawienie na niej nie tylko monitora, ale także innych urządzeń komputerowych. Na biurku bez obaw można ulokować drukarkę, skaner, organizer i inne akcesoria codziennego użytku. Co więcej – blat biurka jest odporny na uszkodzenia mechaniczne, uderzenia i zadrapania. A hartowane szkło, z którego wykonany jest blat biurka, to materiał wysokiej jakości – niewrażliwy na stłuczenia i zarysowania.

Biurko TYPHOON

To właśnie surowość metalu mebli biurowych decyduje o tym, że pasują one do wnętrz industrialnych. Materiał ten świetnie sprawdza się w pomieszczeniach domowych i biurowych – jest łatwy w myciu i konserwacji. Metal optycznie powiększa przestrzeń, nie tylko pełni funkcję konstrukcyjną i użytkową, ale także estetyczną.

W aranżacjach loftowych trzeba kierować się zasadami minimalizmu, dlatego biurka metalowe są proste, funkcjonalne i jednocześnie szalenie designerskie. Takie jest biurko TYPHOON posiadające blat z czarnego szkła i metalową podstawę pomalowaną kolorem czarnym. Bardzo ascetyczne i surowe biurko ma industrialny charakter, doskonale komponuje się z betonem i cegła – innymi materiałami wykończeniowymi, które są obecne w stylistyce loftu. Czarny kolor blatu biurka idealnie wpisuje się w projekt modnego wnętrza. Utrzymane w bieli i przestronne pomieszczenie biurowe z czarnym biurkiem TYPHOON nabiera wyrazu. Mocna czerń metalu jest więc uzupełnieniem każdej prostej aranżacji.

Połączenie szkła i metalu to duet idealny. Nowoczesne biurka utrzymane w tej stylistyce doskonale prezentują się w każdym wnętrzu – nie tylko industrialnym. Na przykład biurko szklane DEAL świetnie pasuje do innych aranżacji minimalistycznych, np. skandynawskich. Może być także punktem wyjścia do stworzenia nowoczesnej aranżacji w klasycznej odsłonie.

Biurka metalowe są na tyle uniwersalne, że można je także dopasować do tradycyjnych pomieszczeń. Najlepiej jednak podkreślają charakter aranżacji industrialnych – zwłaszcza w towarzystwie innych elementów, np. lampy-reflektora, designerskich krzeseł i innych chromowanych mebli.

Biurka szklane w biurze sprawiają, że przestrzeń jest uporządkowana i elegancka. Są doskonałym rozwiązaniem aranżacyjnym do niewielkich pomieszczeń, bo szkło dodaje lekkości, nie przytłacza i wydaje się, że zajmuje mniej miejsca.

pixel