Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Zmiana lampy jako sposób na re-aranżację wnętrza

2020-02-14
Zmiana lampy jako sposób na re-aranżację wnętrza
Zmian w naszym wnętrzu można dokonać za pomocą prostych środków np. przemeblowania bądź przemalowania jednej ze ścian. Odświeżającą zmianą w designie wybranego przez nas pomieszczenia może być dobór nowego oświetlenia. Pomysł ten zakłada wykorzystanie oświetlenia, jako głównego elementu aranżacyjnego. Wówczas re-aranżacja wykonywana jest za pomocą lamp dobieranych do indywidualnych potrzeb mieszkańców.

Odśwież kuchnię za pomocą oświetlenia

Re-aranżacja kuchni jest bardzo ciężka i czasochłonna, gdyż oprócz wizualnych aspektów, musimy również zachować jej praktyczny charakter. O wiele łatwiej jest odświeżyć pomieszczenie za pomocą zmiany szaty świetlnej. Lampa do kuchni powinna być nie tylko designerska, ale i praktyczna. Musi wpasowywać się w styl aranżacyjny zabudowy kuchennej oraz ułatwiać pracę m.in. podczas przygotowywania posiłków. Świetnie sprawdzi się seria lamp wiszących Ledowe Okręgi firmy Altavola Design. Wykonanie z wysokiej jakości elementów zapewnia jej wytrzymałość i odporność m.in. na parę wodną. Jej finezyjny kształt pobudza wyobraźnię i nadaje się idealnie do powieszenia nad wyspami kuchennymi bądź stołami. Nowoczesny design lampy Ledowe Okręgi idealnie odświeży wnętrze kuchenne, nie powodując przy tym poczucia chaosu i niedopasowania. To idealne urządzenie do nowoczesnych i eleganckich wnętrz.
Lampa wisząca Ledowe Okręgi No.3 Φ80 cm in 3k biała Altavola Design

Re-aranżacja łazienki z lampami Altavola Design

Łazienka to specyficzne miejsce w każdym domu i mieszkaniu, gdyż jej odświeżanie za pomocą lamp powinno być podporządkowane zasadzie oświetlania punktowego pomieszczeń. Tylko wtedy będziemy mogli korzystać z łazienki w pełni wygodnie. Idealnym rozwiązaniem jest modne oświetlenie LED np. lampa wisząca w formie kwadratu firmy Altavola Design. Jej finezyjny kształt doda smaku łazience, pozostając jednocześnie doskonałym źródłem oświetlenia. Z kolei technologia LED gwarantuje nie tylko energooszczędność, ale i nowoczesny design. Ciekawą wariacją łazienkową są lampy wertykalne, które wiszą w pionie. Nadają się one idealnie do umieszczenia przy lustrze. Dzięki nim poranny makijaż bądź golenie się będą znacznie łatwiejsze, a całe wnętrze zyska nowoczesny i świeży wygląd.
Lampa wisząca Ledowe Kwadraty No. 2 biała out 3k Altavola Design

Zmień swój korytarz nie do poznania

Lampa na korytarz potrafi zdziałać cuda i przearanżować go w niezwykły sposób. To bowiem pierwsze miejsce, które widzą goście wchodzący do naszego domu lub mieszkania. Docenią to zwłaszcza Ci, którzy nie wiedzą jak zaprojektować tę niewielką i ciasną przestrzeń. Doskonałym pomysłem na zmianę aranżacji korytarza jest zastosowanie lampy wiszącej Linea-8 marki Altavola Design. Jej lekki, druciany klosz w kształcie ośmiokąta przyciągnie wzrok każdego, kto wchodzi do naszego domu lub mieszkania. Jej minimalizm może również stanowić przyczynek do zmiany całej aranżacji wnętrza na np. industrialne. Inną, równie nowoczesną lampą nadającą się idealnie do re-aranżacji korytarza jest plafon SMD Led Vogue. Wykorzystanie go pozwoli zaoszczędzić miejsce w niewielkiej przestrzeni. Ponadto, kolekcja Vogue dedykowana jest dla wszystkich domów energooszczędnych.
Altavola Design Plafon Led SMD Led Vogue no 7 czarny
pixel