Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Koniec problemu ginącej biżuterii

2018-03-26
Koniec problemu ginącej biżuterii

Biżuteria to najlepsza przyjaciółka każdej kobiety, nic więc dziwnego, że lubimy mieć jej naprawdę dużo. Problem w tym, że nie zawsze potrafimy ją właściwie przechowywać. Podpowiadamy, jak w prosty sposób sobie z tym poradzić.

Jak poradzić sobie z ginącą biżuterią?

Właśnie otrzymałaś zaproszenie na ważne spotkanie. Zaczynasz się przygotowywać i już masz wychodzić, gdy nagle uświadamiasz sobie, że nie włożyłaś swoich ulubionych kolczyków. Tylko gdzie one się podziały? W tym momencie rozpoczynasz walkę z czasem w efekcie, której zjawiasz się spóźniona i to często bez ukochanej biżuterii, która przepadła bez śladu. Jeśli chcesz uniknąć podobnych problemów na przyszłość zainwestuj w organizer do biżuterii. To gadżet, który powstał z myślą o potrzebach zabieganych współczesnych kobiet oraz miłośniczek porządku.

 

Jakie zalety posiada organizer na biżuterię?

Wyposażając się w tego typu akcesorium zyskujesz naprawdę wiele. Przede wszystkim zawsze będziesz wiedziała, gdzie jest Twoja biżuteria. Bez względu czy będą to pierścionki, kolczyki, naszyjniki, klipsy czy bransoletki. Po drugie – w Twojej kolekcji czy kolekcjach zapanuje wreszcie ład i porządek. Swoje ozdoby będziesz mogła posegregować nie tylko pod kątem rodzaju, ale również kolorami czy motywami. To ułatwi dobór odpowiedniej błyskotki do stroju. Łatwiej też ocenisz, jakiego typu biżuterii najbardziej Ci brakuje, co z kolei będzie przydatne przy planowaniu najbliższych zakupów.Organizer na biżuterię pomoże też w bezpiecznym przechowywaniu najcenniejszych egzemplarzy. Tym bardziej, że w sprzedaży – na przykład na stronie Home Decor - bez trudu znajdziesz modele, które będziesz mogła trzymać na wierzchu – tak, jak stojące wieszczki na pierścionki, jak i schować w szafie – co umożliwia przenośny organizer z kieszonkami. Nabywając tego typu akcesorium łatwiej też zadbasz o wygląd i stan swoich ozdób. Na przykład wisiorki nie będą się plątały, a pierścionkom czy kolczykom nie grozi zarysowanie. Dlaczego jeszcze warto mieć taki gadżet? Ze względu na swoją niepowtarzalność i finezję organizery mogą też posłużyć, jako praktyczne oraz stylowe dekoracje pokoju czy sypialni. Uzupełnienie wnętrza takim dodatkiem to też dobry pomysł na podkreślenie swoich zainteresowań. Dla miłośniczek podróży Home Decor przygotował organizery w kształcie wieży Eiffela oraz krzywej wieży w Pizie. Panie, które lubią otaczać się symbolami szczęścia mogą z kolei sięgnąć po stojaczek na pierścionek przedstawiający słonika. Nie brakuje również propozycji, które spodobają się kociarom czyli urocze stojące organizery na pierścionki z podobiznami kotów. Home Decor zadbał też o te panie, które często podróżują z racji wykonywanego zawodu. Mogą one sięgnąć po pomysłowe organizery z 9 zapinanymi kieszonkami oraz uchwytami na bransoletki w kształcie sukienki mini. Ich zaleta polega na tym, że można je zwinąć i schować do walizki. Dodajmy, że ten typ organizerów z pewnością skradnie serca pań, które interesują się modą.

Jak wybrać najlepszy organizer na swoje błyskotki?

Chcąc wyposażyć się w tego typu gadżet musisz po pierwsze – dać sobie odpowiedź na pytanie, jaki rodzaj biżuterii planujesz w nim przechowywać. Jeśli są to pierścionki, to na stronie Home Decor znajdziesz idealne do tego celu stojące mini organizery. W przypadku bransoletek, kolczyków czy wisiorków lepiej sprawdzą się organizery z kieszonkami. Po drugie – określ, jaką funkcję ma pełnić Twój organizer. Do przechowywania drogocennej biżuterii zdecydowanie bardziej nadaje się model z zapinanymi kieszonkami, który możesz powiesić w szafie, dzięki czemu nie będzie zwracał niczyjej uwagi. W przypadku, gdy są to mniej wartościowe przedmioty, możesz swój organizer potraktować, jako dodatkowy element wystroju swojego pokoju. Wtedy postaw na wyrazistość wybierając na przykład wiszący organizer w kolorze jaskrawej zieleni czy różu i przymocuj go na ścianie.

Jak zatem widzisz organizer do biżuterii to bardzo praktyczny gadżet, w który warto się zaopatrzyć nie tylko dlatego, aby zlikwidować problem ginącej biżuterii czy zabezpieczyć wyjątkowo delikatne modele. Dzięki niemu możesz też dodać swojemu wnętrzu bardziej wyrazistego charakteru. Z kolei decydując się na organizer z kieszonkami możesz zabrać swoje ozdoby w podróż.

pixel