Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Ramki do zdjęć

( ilość produktów: 4 )

Wykonywanie zdjęć to najlepszy sposób na łapanie nieuchwytnych w inny sposób wrażeń i zatrzymywanie pięknych chwil. Potem zaś warto wspomnienia te wyeksponować, umieszczając zdjęcia w ramkach i rozstawiając je w wybranych miejscach w otoczeniu. Mogą znaleźć one się nie tylko w domu, ale też w biurze.

Ramki na zdjęcia, jakie można znaleźć w naszej ofercie, zapewniają wyjątkowo piękne i efektowne wyeksponowanie posiadanych zdjęć. Są też ozdobą i ciekawym elementem samym w sobie, stanowią więc doskonałą oprawę dla ważnych fotografii – dosłownie i w przenośni.

Multiramy na zdjęcia

Ramka stojąca na zdjęcia to tylko jeden z wielu wariantów ramek, jakie można odnaleźć w naszej ofercie. Polecamy też wybór bardziej ekstrawaganckich rozwiązań, które w dodatku są obecnie w modzie. Świetnie prezentują się na przykład multiramy na zdjęcia, które pozwalają na umieszczeniu wielu fotografii.

Multirama na zdjęcia to świetny pomysł na przykład gdy chce się zebrać w jednym miejscu powiązane ze sobą fotografie - z wyjazdu czy ważnego wydarzenia. Jest to też bardzo efektowny sposób na ich ukazanie, obok którego nie da się przejść obojętnie.

Nietypowe oprawy na zdjęcia

Ciekawe, designerskie ramki na zdjęcia mogą być bardzo dekoracyjnym elementem same w sobie, a przy tym stanowią jeszcze lepszą oprawę dla umieszczonych w nich fotografii. Ich niebanalny charakter jeszcze bardziej przyciąga wzrok. Gdy więc postawi się na przykład na ramkę Herkules, można mieć pewność, że każdy zwróci uwagę na ten element.

W naszej ofercie można znaleźć zwykłe oprawy do zdjęć, jak ramka pionowa, jak i bardziej wyszukane propozycje. Jedną z nich jest niebanalna ramka wisząca, będąca też wyjątkowo piękną, elegancką ozdobą. Świetnie prezentuje się też zabawna ramka Herkules czy przepiękne drzewo na zdjęcia. Jest to znakomita oprawa na przykład dla zdjęć ślubnych.

Niepowtarzalne ramki na zdjęcia tylko w Altavola Design

W większości sklepów można znaleźć bardzo typowe ramki na zdjęcia. My staramy się dostarczać nietypowe produkty, które przyciągają wzrok i są jeszcze lepszą motywacją do zatrzymywania chwil w obiektywie aparatu. Nasza ramka wisząca, stojak na zdjęcia, multirama i inne designerskie ramki na zdjęcia spodobają się każdemu!

pixel